september 2022

augustus 2022

juli 2022

juni 2022

mei 2022

april 2022

maart 2022

februari 2022

november 2021

oktober 2021

september 2021

augustus 2021

juli 2021

za 3 juli

GIRL

Lukas Dhont

juni 2021

maart 2021

februari 2021

januari 2021

december 2020

november 2020

oktober 2020

september 2020

augustus 2020

do 20 augustus – za 22 augustus

TENT&

The100Hands

juli 2020

juni 2020

mei 2020

april 2020

maart 2020

februari 2020

januari 2020

za 18 januari

Polonaise

Theatergroep Het Witte Water
vr 17 januari

Polonaise

Theatergroep Het Witte Water

december 2019

november 2019

za 30 november

MUSICA

Nassau Harmonie Breda
za 23 november

SENANG

Tg Goed Gezelschap

oktober 2019

september 2019

do 12 september – zo 15 september

DOCK FEST

Dock Zuid

augustus 2019

juli 2019

juni 2019

mei 2019

do 16 mei

BILLY.

Graaf Engelbrecht / Graaf Producties
wo 15 mei

BILLY.

Graaf Engelbrecht / Graaf Producties

april 2019

zo 14 april

De gouden roof

Rafels, de vrijetijdsgroep van Theaterwerkplaats Tiuri
za 13 april

De gouden roof

Rafels, de vrijetijdsgroep van Theaterwerkplaats Tiuri
za 6 april

Moving Futures

Reizend dansfestival van vijf landelijke productiehuizen
vr 5 april

Moving Futures

Reizend dansfestival van vijf landelijke productiehuizen

maart 2019

februari 2019

januari 2019

december 2018

za 15 december

Henri

Theaterwerkplaats Tiuri
za 15 december

Henri

Theaterwerkplaats Tiuri
vr 14 december

Henri

Theaterwerkplaats Tiuri

november 2018

do 8 november

DOTT

Dock Zuid & Podium Bloos
do 1 november

Mudita

Dock Zuid & Podium Bloos

oktober 2018

september 2018

augustus 2018

wo 29 augustus

I, TONYA

Belcrum Bios Buitenfilm
vr 24 augustus

Maudie

Belcrum Bios Buitenfilm
wo 15 augustus

Tulipani

Belcrum Bios Buitenfilm

juli 2018

juni 2018

mei 2018

za 19 mei

De Clown

Theatergroep Het Witte Water
vr 18 mei

De Clown

Theatergroep Het Witte Water

april 2018

zo 8 april

Rosa

Theaterwerkplaats Tiuri
za 7 april

Rosa

Theaterwerkplaats Tiuri

maart 2018

za 10 maart

Moving Futures

Dansmakers Amsterdam, Dansateliers, DansBrabant, Random Collision en Generale Oost
vr 9 maart

Moving Futures

Dansmakers Amsterdam, Dansateliers, DansBrabant, Random Collision en Generale Oost

februari 2018

januari 2018

december 2017

november 2017

zo 5 november

Je held of je leven

Baronie Muziektheater m.m.v. Dansstudio Jump & Combo Shuffle&Play
za 4 november

Je held of je leven

Baronie Muziektheater m.m.v. Dansstudio Jump & Combo Shuffle&Play
vr 3 november

Je held of je leven

Baronie Muziektheater m.m.v. Dansstudio Jump & Combo Shuffle&Play

oktober 2017

september 2017

zo 10 september

LA Breda

Live Art Festival Breda
za 9 september

LA Breda

Live Art Festival Breda
vr 8 september

LA Breda

Live Art Festival Breda

februari 2017

december 2016

zo 11 december

Pop-Art

Popkoor d’Accord

november 2016

vr 25 november – za 26 november

3XTiuri

Theater Tiuri
do 17 november – vr 18 november

Amateurs!

Jacop van Lennep Toneel

oktober 2016

september 2016

augustus 2016

juli 2016

za 2 juli

Catwalk

Musicaja Zangschool Breda

juni 2016

vr 17 juni – zo 19 juni

Comeback

Haagse Bluf
za 11 juni – zo 12 juni

Mixed-Up!

Nieuwe Veste

mei 2016

april 2016

do 14 april – vr 15 april

Grease

Michaël College

maart 2016

za 12 maart – zo 13 maart

koppie

Theater Tiuri
do 10 maart – vr 11 maart

De Golf

NHTV Theater

februari 2016

vr 19 februari

Lighten Up

Guilherme Miotto/ Fontys Dansacademie

januari 2016

november 2015

do 26 november – zo 29 november

Ig Fie Neia

Juup Luijten / Bloosproductie

oktober 2015

september 2015

za 12 september

Theatertocht

Podium Bloos/Theaterwerkplaats Ctrl-f

juli 2015

za 25 juli – za 29 augustus

Aardheimer

Theaterwerkplaats Ctrl-f / Onvoorzien
zo 12 juli – za 29 augustus

En Plein Public

Stichting Worstenbrood i.s.m. Podium Bloos

juni 2015

zo 21 juni

JO!

Internationaal Stiltefestival
vr 5 juni – zo 7 juni

Façade

Het Breda’s Theater

mei 2015

do 21 mei

Waslab

Avans Ondernemerslab

april 2015

do 30 april – za 2 mei

Kras

NHTV Theater
vr 24 april – za 25 april

King Lear

Het Witte Water

maart 2015

za 28 maart – zo 29 maart

#OZZZ

Musicalproductiegroep Nieuwe Veste
za 7 maart – zo 8 maart

Schrik

Toneelgroep Rafels (vrijetijdsgroep Tiuri)

februari 2015

za 7 februari – zo 8 februari

Richard III

Boulevard All Stars / KROV

januari 2015

za 10 januari – za 17 januari

Staat van Geluk

Hanna van Mourik Broekman / Grand Theatre Groningen

december 2014

november 2014

za 22 november – zo 23 november

El amor brujo

Dansschool Amapola en Sinfonietta Breda

oktober 2014

september 2014

juli 2014