Spring naar content
Eigen productieTheater

Feestelijke opening Bloos + The Show Goes On

STEL

di 14 april '26 19:30 - 21:00 €12,50

The Show Goes On

Na een periode van afbreken, verhuizen en opbouwen is het eindelijk zo ver! Op dinsdagavond 14 april openen we de deuren van ons nieuwe, tijdelijke, theater aan de Crogtdijk 54 met een feestelijk programma. 

Programma in het kort:

19:00 inloop/ontvangst

19:30 feestelijke opening door Marike de Nobel – wethouder Cultuur Breda

20:00 voorstelling The Show Goes On – STEL

21.00 drankje/hapje

The show goes on is een speelse zoektocht naar wat het betekent om elkaar écht te ontmoeten. Een scène begint, stokt, en begint weer opnieuw. Met The show goes on serveert STEL een frisse, humorvolle blik op het alledaagse idee van de ontmoeting.

STEL onderzoekt wanneer ‘elkaar tegenkomen’ werkelijk ‘elkaar ontmoeten’ wordt, door steeds te blijven zoeken naar de juiste woorden en de ideale omstandigheden. In de nachttrein, twee backpackers op rondreis door Europa. Twee onbekenden in de bibliotheek, bij de afdeling detectives. Een sollicitatie waarin woorden struikelen over zenuwen en twijfel. Elke scène is een nieuwe kans om verwachtingen te doorbreken,om clichés op te rekken, om elkaar écht te zien.

In The show goes on nemen Romy en Thomas je mee in een speelse choreografie van beginnen en herbeginnen. Want wat betekent het eigenlijk, elkaar écht ontmoeten? Is het mogelijk om de ander zonder verleden te zien, los van aannames, zonder de ballast van eerdere indrukken? Elke verstoring is een nieuw begin, elke onderbreking een uitnodiging om het anders te doen. En Romy en Thomas? Die proberen elkaar niet alleen als spelers opnieuw te ontmoeten, maar ook als vrienden. Want ook als je iemand al kent, kan je iemand steeds weer voor het eerst proberen te zien.

The show goes on is een humorvolle, filosofische en speelse voorstelling over kijken en gezien worden. Over herhalen en herbeginnen. Over hoe we elkaar vinden, verliezen, en opnieuw kunnen leren kennen.

Kom kijken. Kom ontmoeten.

Credits

Concept, cormgeving, tekst en spel  STEL (Romy Moons & Thomas Claessens) | Eindregie Emma van den Elshout | Dramaturgie en essay Roel Meijvis | Lichtontwerp Marijn Alexander de Jong | Techniek Thomas Klinkenberg, Asun Gaaikema | Muziek Zino Moons | Promobeeld en portret Ramy Moharam Fouad | Poster- en programma ontwerp Mees Walter | Producent Podium Bloos | Mede mogelijk gemaakt door PLAN Brabant, De Gemeente Breda, Norma Fonds, Het Cultuurfonds, De Gemeente Rotterdam | Met dank aan Sarah Moeremans (Het Zuidelijk Toneel), Joachim Robbrecht, Miro

STEL

STEL, dat zijn spelers-makers Thomas Claessens en Romy Moons. Ze geloven dat theater dat de schoonheid van miscommunicatie en menselijke onhandigheid kan blootleggen. Romy en Thomas nodigen hun publiek uit om de onredelijke idealen van efficiëntie en perfectie los te laten, en juist de rijkdom van ongemak, onvermogen en inefficiëntie te omarmen. In de berusting van deze imperfecties ligt de kern van ons mens-zijn: ons vermogen om lief te hebben.

Wij zijn Bloos

Bij Bloos vind je voorstellingen die je ontroeren, dansvoorstellingen waar je aan mee mag doen, makers die je anders nooit had gevonden en deuren die wagenwijd openstaan.

39Graden

Jong, creatief en een passie voor de podiumkunsten? 39Graden is het platform voor alle jongeren tussen die 15 en 22 die zich op, achter, voor of naast het podium willen ontwikkelen.

Productiehuis

Net afgestudeerd en zoek je een plek om onderzoek te doen naar je volgende project? Bloos biedt residenties en is een creatieve haven voor jonge theatermakers.

Mogen we je vaker verrassen?

Op de hoogte blijven van ons altijd verrassend aanbod? Schrijf je in en ontvang eens per maand de Bloosbrief in je inbox.

Schrijf je in

Nieuwsbrief

"*" geeft vereiste velden aan

Voorstelling klaar? Avond begonnen!

In ons gezellig Blooscafé kan je voor én na je voorstelling genieten van lokale speciaalbiertjes, Fritz-Kola frisdrank of een wijntje voor een nostalgisch lage prijs. 

Plof lekker neer op de bank, zwaai even op de schommels en pak er een spelletje bij.

Ook te zien bij bloos

Muziek

I love you, you’re perfect, now change

Initiatief van onafhankelijke makers

In I love you, you’re perfect, now change word je meegenomen in een herkenbare, grappige en soms pijnlijk eerlijke reis door de liefde. Van eerste dates tot schoonouders. Van aanzoek tot ergernis

Lees meer Tickets
Muziek

I love you, you’re perfect, now change

Initiatief van onafhankelijke makers

In I love you, you’re perfect, now change word je meegenomen in een herkenbare, grappige en soms pijnlijk eerlijke reis door de liefde. Van eerste dates tot schoonouders. Van aanzoek tot ergernis

Lees meer Tickets
39Graden

39Graden Seizoensafsluiting 2026

39Graden

Hapje, drankje, dansje

Reserveer je gratis ticket regelen wij de pizza. Deal?

 

Lees meer Tickets

Member worden

"*" geeft vereiste velden aan

Naam*
DD dash MM dash JJJJ
Pronouns*